Produkcja na zamówienie

Jeśli produkty które znajdują się w naszych katalogach oraz na tej stronie nie spełniają Państwa wymagań, zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania oraz pomożemy znaleźć najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty nietypowe, wymagające nieszablonowego podejścia.

Produkcja na zamówienie w firmie Sigma-Bud to przede wszystkim dbałość o szczegóły. Skupiamy się na tym by nasze produkty spełniały wszystkie niezbędne standardy. Nasz cykl produkcyjny to proces podczas którego na bieżąco weryfikujemy czy jakość surowców jest odpowiednia.

Elementy naszych rusztowań produkowane są zgodnie z normami europejskimi, ze stali europejskiej spełniającej wymogi norm.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wymaganiom stawianym przez klienta. Zrealizujemy wszelkie zamówienia na produkcję lekkich konstrukcji stalowych i aluminiowych (wszelkiego typu rusztowania, konstrukcje reklamowe, estrady)

Przede wszystkim jednak skupiamy się na potrzebach naszych klientów, przeprowadzając dogłębną analizę oraz rozpoznanie potrzeb. Jest to wyróżnikiem naszej firmy i najczęstszym powodem rozpoczęcia z nami współpracy.