Skip to main content

O firmie

Nasza firma ma ponad 16 letnie doświadczenie w branży rusztowań.

Początkowo zajmowaliśmy się dystrybucją nowych i używanych rusztowań krajowych i zagranicznych producentów.

Doświadczenie jakie zdobyliśmy na tym polu pozwoliło nam na uruchomienie pierwszej naszej produkcji w 2008 roku. Początkowo nasze elementy produkowane były za granicą. W 2011 roku otworzyliśmy własny zakład produkcyjny i produkcję przenieśliśmy do Polski. To pozwoliło nam na całkowitą kontrolę procesu produkcyjnego na każdym etapie i zapewnienie najwyższej jakości naszych rusztowań.

Jakość bez kompromisów – to maksyma, która prowadzi nas przez lata działalności.

Najwyższej jakości materiały, których używamy i nowoczesna technologia produkcji zapewniają bezpieczeństwo pracującym na rusztowaniach i długotrwałość użytkowania naszych rusztowań.

Stale modyfikujemy i doskonalimy nasze konstrukcje, a także projektujemy nowe elementy i rozwiązania techniczne, aby sprostać najbardziej wymagającym klientom.

Duża cześć naszej produkcji trafia do krajów Unii Europejskiej, takich jak Niemcy, Austria, Szwecja, Belgia, Holandia, Francja, Czechy, Słowacja, Chorwacja, Słowenia, Włochy, Finlandia, Szwecja i Norwegia, a także do Nigerii i na bliski wschód. To świadczy o zaufaniu, jakim obdarzyli nas klienci, którzy doceniają nie tylko naszą jakość, ale także nasze zaangażowanie w dostarczanie im nowoczesnych i bezpiecznych rusztowań.

Sigma Rusztowania to nie tylko firma z długą tradycją, ale przede wszystkim partner, który wspiera sukcesy swoich klientów. Nasza misja polega na dostarczaniu klientom wielu różnych rozwiązań technicznych i dopasowania rusztowań do wymagających obiektów aby pomagać w realizacji projektów budowlanych na każdym etapie.

Obecnie produkujemy dwa systemy ramowych rusztowań fasadowych:

  • SIGMA 70P – rusztowanie o szerokości ramy 739 mm, z mocowaniem pomostów na bolce gwiaździste, mocowanie poręczy i stężeń na zamkach zapadkowych, stojaki ram wykonywane są z jednego odcinka metodą kształtowania końcówek rur.
  • SIGMA 73LB – rusztowanie o szerokości ramy 732 mm, z mocowaniem pomostów w U-profilu, z dwoma wspornikami ramy, mocowanie poręczy w zamkach klinowych, stężenia z pół złączem, stojaki ram wykonywane są z jednego odcinka metodą kształtowania końcówek rur.

Zapraszamy do współpracy oraz dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, którzy stawiają na jakość i niezawodność oraz szybkość działania.

Zaufaj nam i postaw na sprawdzonego Partnera w biznesie.