Skip to main content

Akcesoria, osprzęt i elementy uniwersalne

Akcesoria i osprzęt do rusztowań to nieodzowne elementy każdej tego typu konstrukcji.

Posiadamy w sprzedaży uniwersalne akcesoria i osprzęt do rusztowań. które mogą być stosowane z różnymi systemami rusztowań dostępnymi na rynku.

Niektóre akcesoria do rusztowań są niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego ustawienia i użytkowania rusztowania:
Należą do nich m. in.:
podstawki regulowane, złącza krzyżowe (stałe), złącza obrotowe, złącza dystansowe, zabezpieczenia podestów konsoli, łączniki kotwiące, śruby oczkowe, dźwigary kratownicowe, rury rusztowaniowe, łączniki do zakotwienia rusztowania, siatki dekarskie itp.

Pozostałe akcesoria i osprzęt do rusztowań znacznie ułatwiają prace zarówno przy ustawianiu rusztowań jak tez późniejszą związaną z ocieplaniem budynku, czy tez wykonywaniem lub malowaniem elewacji. Cześć z nich jest odpowiedzialna za bezpieczny transport pionowy na rusztowaniu, inne z kolei np. za osłonę osób pracujących na rusztowaniu od warunków atmosferycznych, jak również placu budowy przed zaśmiecaniem, np. kawałkami styropianu lub innymi odpadami generowanymi podczas prac budowlanych na rusztowaniu.

Do powyższej grupy należą m. in.:
siatki osłonowe, plandeki osłonowe, wysięgniki transportowe, liny do wysięgników, itp.

Nasze akcesoria do rusztowań produkowane są z najlepszych materiałów i spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa, są wykonane solidnie i cechują się dużą wytrzymałością i wysoką jakością wykonania. To sprawia ze nasze akcesoria do rusztowań wyróżniają się wśród innych tego typu produktów dostępnych na rynku.

Podstawki regulowane są ocynkowane ogniowo, posiadają dużą nakrętkę do wygodnego poziomowania rusztowania.
Złącza do rusztowań są to odkuwki o odpowiedniej wadze oraz dużej wytrzymałości – waga złącza stałego to 1,25 kg, złącze obrotowe to 1,36 kg.
Haki do łączników kotwiących są wykonane z pręta o średnicy 18 mm.
Łączniki kotwiące o długości powyżej 1,0 m wykonane są ze stali w gatunku S460MH.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta dostępnych akcesoriów do rusztowań i osprzętu, które są szerzej opisane w naszych katalogach produktowych.